Çizgi Eğitim Kurumları 2011 yılından beri eğitim alanında hizmet vermektedir. Tecrübesi ve uzman kadrosuyla yeni eğitim sistemine uyum sağlamış ve benimsediği modern eğitim anlayışıyla farkını hissettirmiştir. Klasik sınıf düzeni yerine U Sınıf modeli ile eğitim veren Çizgi Eğitim Kurumları tüm derslerin özel ders modunda geçmesini sağlamıştır.

Uyguladığı eğitim modeli ile öğrenci ile bire bir iletişim gerçekleştirerek dersin öğrenci üzerindeki verimini artırmıştır. Böylelikle öğrencinin eksik olduğu konular ve dersler kolaylıkla fark edilip takviye yapılabilmektedir.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılından itibaren yeni açılan Bursa/Orhangazi ve Yalova/Altınova şubeleri olarak “Eğitimin Modern Çizgisi” sloganıyla hizmet vermektedir. Eğitim koçluğu sistemi ile öğrenci-veli iletişimi maksimum düzeyde sağlanmaktadır. Öğrenci hakkında düzenli periyotlarla veli bilgilendirmekte ve öğrencinin gelişim durumu yakından takip edilmektedir.

Eğitim ekibini ve ekipmanlarını titizlikle seçen kurumumuz; butik eğitim anlayışla, aile ortamında huzurlu, konforlu ve modern eğitim hizmeti sunmaktadır.

Çizgi Eğitim Kurumları hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.